Co poskytuje jednotlivcům kontakt s atributem?

0

Každý z nich je přímo ovlivněn naším vystavením atributu. Jen jak? Příležitost strávená v lůně atributů se ve skutečnosti soustředí na informace, zbytek pro oko ponechané otevřené přijímání mnoha různých barev každý den. Komunikace s přírodou je vlastně okamžik, kdy naši experti nejen naslouchají mini- i makroplanetě kolem nás, ale také našemu vlastnímu vnitřnímu hlasu. Naši odborníci voní čisté nebe; dotykem si budujeme individuální vztah k tomu, co je ve skutečnosti kolem.

To rozhodně není vše, protože zde navíc působí instinkt – intuitivnost – hraozemi.cz. Co poskytuje atribut výměny lidí? Prostřednictvím toho zjistíme, že se můžeme spolehnout na naši vnitřní pomoc. Objevte hlavní vymoženosti, které vás vedou k vystavení atributů.

Snížení stupňů napětí

Klaksony aut a náklaďáků, křik lidí, kteří se stále řítí ulicemi, neustálý řev sanitek spěchajících za záchranou ostatních. Kromě toho věčné křivdy šéfa, značné množství profesních a soukromých povinností, bojují z jakéhokoli hlavního důvodu. Zdá se vám to povědomé? Není překvapením, že náš tým je ve skutečnosti nadšený, že může podnikat eskapády do horských pásem na minimálně frekventovaných stezkách nebo dokonce výlety na vzdálenou venkovskou stranu, daleko od lidí. Atribut Exchange vám umožní odpočinout si, soustředit se na svou psychiku a alespoň na chvíli se zbavit řešení problémů i povinností. Kde se tento efekt vzal?

Bez ohledu na to, jak přesně to zkoumáte, lidé patří k mnoha odrůdám na světě. Bez ohledu na jejich jistou stádní prémii jsou ve skutečnosti přitahováni do ústraní v lůně přírody, kde se mohou odtrhnout od „betonových džunglí“, do nichž se dnes městské metropolitní oblasti ve skutečnosti vyvinuly. Vůbec nic nesnižuje napětí tak vysoko jako ztišení – jedinými zvuky, které se dostávají do uší, jsou dopady malých lesních zvířat a také vítr pohybující divizemi.

Přestože v roce 1967 dvojice odborníků na duševní zdraví z washingtonské vzdělávací instituce v Seatu, Thomas Holmes a Richard Rahe, vytvořili škálu 43 životních událostí, které jsou ve skutečnosti nejlepšími stresory, dnes náš tým diskutuje o stresorech, které jsou univerzální a také rozsáhlé. , a také to jsou: tempo životního stylu v moderním světě, přetížení informacemi a také potřeba neustálé konkurence.

Relaxační a relaxační

Co nabízí jednotlivcům vystavení atributu? Absolutní pohodlí a relaxace, které jsou vlastně organickým výsledkem minimalizace množství napětí. Vzhledem k tomu, že ač může být dobrá i mobilizující, pokud se skutečně prodlužuje nebo dokonce probíhá neustále, opotřebovává tělesnou soustavu a může se změnit v tzv. hardship – napětí takové intenzity, že přímo ohrožuje zdraví a pohodu a také životní styl. Výzkumná studie Dr. Richarda Ryana, psychoterapeuta z College of Rochester, prokázala, že pobyt v přírodě přináší úlevu a také pomáhá odstranit únavu.

Relaxační a relaxačníProvedl 5 praxí na 537 stážistech. abychom jmenovali alespoň některé, zpočátku trvali 15 minut procházky chodbami budovy, po nichž následovala 15 minutová procházka podél řeky. Později lékař zkontroloval jejich množství elektřiny. Skončilo to jen 20 minut. komunikování přírody den stačí k tomu, aby ve volném čase bylo dostatečně silné, aby založené na přesvědčení, že podstatný nárůst elánu!

Pokud však během dne provádíte jistě neobjevenou příležitost, soustřeďte se v noci na přirozený volný čas – Zdravý a vyvážený spánek v tukové farmě solného dolu „Wieliczka” je ve skutečnosti podzemní chata, která spojuje zaspání rekuperačního mikroklimatu solných prací s duševní i tělesný klid. Absence znečištění, alergenů, bakterií a také elektromagnetického záření, které se vyskytuje zvenčí, vás rozhodně přiměje k životu.

Vystavení přírodě … léčí

„Náš tým skutečně zjistil, že trávení času v zelených oblastech nebo pobyt v atributu má řadu wellness výhod. Snižuje hrozbu předčasného úmrtí, diabetes mellitus II. typu, srdeční choroby, předčasný start a také prodlužuje odpočinek,” zmiňuje Caoimhe Twohig -Bennett v záznamu zveřejněném v publikaci Environmental Research study. To je ve skutečnosti závěr, k němuž dospěli odborníci z College of East Anglia, kteří provedli výzkumnou studii na prakticky 300 tisících lidech z 20 zemí!

Vědci navíc nabídli statistiky, že stres, deprese a také úzkostné stavy vytvářejí prakticky 12 milionů pracovních dní, které je třeba ročně ztratit jen ve Spojeném království. Jedinci, kteří zůstali v atributu přímé výměny, měli snížený diastolický vysoký krevní tlak a také pomalejší srdeční frekvence spolu s podstatně menším množstvím kortizolu ve slinách, což je fyzický indikátor stresu. Spojení s přírodou však nejen zvládá klinickou depresi a také hypertenzi, ale také snižuje otoky. Spousta japonských výzkumů ukazuje, že fytoncidy uvolňované ze stromů mají silné antibakteriální rezidenční vlastnosti.

Posílení sociálních kontaktů

Jednotlivci, kteří pobývají v blízkosti přírody, mají nepochybně další možnosti pro sportovní aktivity a společenské kontakty. Vědci z American College of Illinois prokázali, že vystavení atributům posiluje sociální vazby a také snižuje pravděpodobnost, že se budeme zlobit nebo dokonce podrážděný. A také je to naše blaho, které se přímo promítá do toho, jak se náš tým spojuje s našimi zbožňovanými.

Výzkumná studie tak ukázala, že členové rodiny žijící venku na velkých plochách nebo dokonce ti, kteří pravidelně dosahují atributů, jsou ve skutečnosti lepší a jejich vazby jsou silnější. Odborníci o tom diskutují přímočarou metodou: čím jsou naši odborníci ve skutečnosti více bdělí a klidní, tím lépe se naši odborníci spojují s ostatními. Sebeuvědomění zlepšuje porozumění druhému jednotlivci společně.

Učte se nové věci o světě kolem vás

Víte, co je biomimetika? Z řeckých frází biografie – „životní styl” a také mimésis – „duplikát” jde vlastně o vědecký výzkum, který zkoumá konstrukci i koncepty fungování živých věcí a následně se je pokouší upravit v lidské sféře, především v moderní technologie. Spojení s přírodou znamená také objevování předpisů a zařízení, kterými se řídí svět i různé další mikroorganismy. Pokud je náš tým pozorný, může produkovat pozoruhodné vynálezy získáváním vlastností.

Jinak by vzhledem k výměnné povaze Leonarda da Vinciho jeho koncepty letadel a lodí jistě nikdy nebyly skutečně vyvinuty. To spočívalo v atributu, že našel kreativitu pro epochální technologické možnosti. Odbornost o světě kolem naší společnosti nám umožňuje vytvářet zcela nové prostředky – být šetrnější k životnímu prostředí a také nenarušovat fungování naší planety. Co poskytuje lidem směnnou povahu? Ještě krásnější život!

Učte se nové věci o světě kolem vás

Atributy to uvolňují, uklidňují smysly, léčí. Výzkumníci uvádějí, že ve skutečnosti 30 minut. týden, který investujete do atributů, učiní váš životní styl plnějším a zároveň zdravějším. V důsledku toho rozhodně neprovádějte atribut schůzky, vzhledem k tomu, že vás na této konferenci vítá každý den. Jediné, co musíte udělat, je skutečně odpovědět na toto pozvání.

Kontakt s atributem je nejen příjemný, ale navíc jen … zdravý. V dobách, kdy naše společnost neustále někam spěchá, může i hrstka okamžiků němosti v lůně atributu snadno přinést renovaci našeho blahobytu. Když se s největší pravděpodobností dostanete k rybníku nebo dokonce do lesa, stojí za to zvolit místo, které bude co nejdále od okolního hluku – v tom okamžiku má naše společnost šanci, že budeme mít určitě schopnost dobře dýchat – udržovaný vzduch bez znečištění.

Výlet do lůna atributů je také fantastickou příležitostí, jak zvládnout naši fyzickou kondici – ve skutečnosti stačí pár minut chůze k tomu, aby naše společnost nejen lépe přemýšlela (za což jsou zodpovědné vylučované tělesné hormony), ale navíc se starat o zdraví našeho krevního oběhového přístroje nebo dokonce dýchacího ústrojí.