Výhody směnného charakteru, tj. vyhněte se svému domu!

0

Spolu se zvyšujícím se využíváním technologií a rychlým tempem moderního života věnují jednotlivci vlastnostem stále méně času než v minulosti. A nejde také o to, že na procházky není čas, ale ve skutečnosti jen mnoho jedinců využívá svůj volný čas k hraní videoher, sledování televize nebo procházení sociálních sítí.

Na druhou stranu je to právě kontakt s atributem, který dokáže s naším tělesným i psychickým zdravím zázraky – www. Právě vystavení přírodě může naší společnosti poskytnout správnou relaxaci a přepracování.

Jsme uprostřed květnových víkendových prázdnin, předcházejí nás nejteplejší měsíce roku, množství dovolených, pobytů a také dovolených. Využijte tento čas k získání absolutního maxima ze spojení atributu, pokud jste jej v poslední době zanedbávali nebo ignorovali.

Možná vás povzbudí, abyste znovu vyšli na trasu?

Níže je několik příkladů, které demonstrují, jak může směnná příroda vyléčit vaši mysl a také udržet celý váš tělesný systém. Možná vás povzbudí, abyste znovu vyšli na trasu? Atribut Exchange zvyšuje množství síly i spokojenosti.

Pravděpodobně jste si všimli, nebo si dokonce všimli, že po čase stráveném venku se cítíte lépe a také se cítíte osvěženi nebo dokonce svěženi. Je to normální. Co je vlastně další, je skutečně lékařsky ověřeno, že lezení v atributech zlepšuje vaši vitalitu. V závislosti na analýze stačí strávit pouhých dvacet okamžiků v kontaktu s přírodou a výrazně zvýšit množství energie. A také se asi není čemu divit. Koneckonců, chlap byl vlastně spojen s přírodou díky tomu, že na počátku času.

Dnes se náš tým od ní trochu přestěhuje, zejména bydlí v oblastech, panelových domech, v provozu mnoho hodin v kuse. Přesto ji náš tým stále potřebuje. I když na to náš tým nemyslí každý den. A také s ohledem na to, že naše společnost si uvědomuje, že vystavení přírodě může ovlivnit naši pohodu i úroveň radosti a štěstí, využijme toho!

Kontakt s přírodou podporuje kreativní myšlení

Výzkum zveřejněný v deníku PLOSone zjistil, že „zapojení do přírody“ může zvýšit inovace o přibližně padesát procent! Jednotlivci ve výzkumu potřebovali investovat čtyři až 6 dní do přírody, zcela oddělené od veškeré technologie. Psychoterapeuti odhalili, že díky jemným, ještě bezstresovějším podnětům, které naše společnost získává v atributech, je naše zaostřovací zařízení vlastně nějak „obnovené“ a také schopné znovu efektivně fungovat, zatímco v moderní společnosti se naše společnost neustále potřebuje měnit. mezi úkoly, stejně jako jsou bombardovány spolu s třeskem a stálým přísunem relevantních informací.

Možná vás povzbudí, abyste znovu vyšli na trasu?

Pokud tedy chcete vyčerpat svou uměleckou sílu, zkuste věnovat více atributu účasti!

Vystavení se přírodě může zvýšit duševní výkonnost. Také umístění rostliny do prostoru vám může pomoci mnohem lépe se soustředit. Vědecký výzkum ukazuje, že viditelnost atributů vytváří pocit míru, který umožňuje mysli adekvátně pracovat. Pokud nemáte čas chodit ven, nákup hrsti rostlin, které si rozmístíte po kanceláři nebo doma, vám může pomoci zůstat trochu přehlednější. Kontakt s přírodou vybízí k akci

Přirozeně se chová tak, že míří ven a také tlačí do dvora! Zvláště když slunce skutečně jiskří a ptáci zpívají. Ale mnohem typičtější atribut výměny označuje ještě větší pohyb! Ať už je to procházka v tvrdém lese, tahání jezera nebo dokonce moře, nebo dokonce pěší turistika v horách. Navíc není absolutně nic lepšího než běhat po loukách, polích, lesích! Několik výhod v jednom! Kontakt s atributy provzdušňuje tělo

Nezapomínám, jakmile mi kamarád bydlící ve Varšavě po dlouhém zastupování oznámil, že v soudní síni už delší dobu nebyl. Byl listopad a on byl vlastně překvapen, když to sám našel. Jak je to možné? Správně, ano: v bloku je podzemní parkoviště, takže výtah upustí, nastoupí do vozidla a také s největší pravděpodobností bude fungovat. Podzemní parkování vozidel u kanceláře, ze kterého přímo do kanceláře. A to by bylo ono! Dokonce i nákup v nákupním centru je často podzemní parkoviště! A tělo potřebuje vzduch.

Tím spíše, že na pracovišti jsou běžně chladné místnosti, v autě klimatizace, takže kde a kdy se nadechnout pravého vzduchu? Proto vždy pamatujte na samostatné provzdušňování, vybírejte procházky do odlehlých oblastí, naplánujte si o víkendech výlety mimo město. Výměnný charakter ovlivňuje hladinu vitaminu D.

Vitamín D (běžně označovaný jako sluneční vitamín) se ve skutečnosti tvoří v kůži pod vlivem přímého slunečního záření. Takže kde, když ne po celou dobu vašeho pobytu v přirozeném prostředí, můžete jej obvykle dodat do svého fyzického těla? Stejně jako vitamín D je opravdu zásadní vitamín. Není to jen o kostní tkáně, ale navíc podráždění v těle, prevence rakovinných buněk nebo schopnost udržet si správnou tělesnou hmotnost.

Výhody směnné povahy nelze snadno jistě špatně odhadnout.

Použijte jej pro své vlastní tělesné i duševní zdraví a wellness. Neberte to jako nějaký druh nadměrného utrácení nebo dokonce příležitosti. I když zůstanete v metropolitní oblasti, pravděpodobně máte zelenější místo nebo park někde nedaleko. Použijte to, abyste se rozhodli pro pravidelné procházky. Nebo začněte provozovat! Vyberte si menší nákup pěšky. Vydejte se často na verandu nebo terasu a odhalte svou tvář slunečním paprskům. To jsou vlastně všechno malé faktory, které si můžete dovolit.