Proč to naše společnost dělá našim mladým lidem? Výměnný charakter je nutný

0

Proč to náš tým dělá? Proč provádíme, že dětem odepíráme akci a také si vyměňujeme atributy? Naši odborníci a mladí lidé mají denně mnohem méně a mnohem méně atributů. A také deštný prales přispívá k pokroku detektorů, podněcuje kreativitu a také rozdává radost. Je to lék na úzkost, který se v naší realitě stává stále oblíbenějším.

Detoxikační mysl

Samota těch nejmenších pokračuje, což se nepříznivě projevuje nejen na jejich zdraví, pocitu bezpečí či dokonce sociálních dovednostech, ale i na blahodárném růstu smyslů. Ve věku učení na dálkové ovládání mnoho studentů tráví spoustu docházek před monitorem (ačkoli naše společnost rovněž zaznamenala nárůst expozice obrazovky před rozšířením). To vytváří tuny napětí na jejich zrak – Hraozemi.

Dalo by se říci, že naše společnost je vlastně společnost zraku, která hraje klíčový úkol v komunikaci. V současné době již není kladen důraz na sluch nebo dokonce kontakt, ale zrak spočívá ve šťastném prostředí. Náš tým stále něco sleduje a také chatuje pomocí různých messengerů a obrázků. Jaká byla naše dětská léta? Konkrétně mám na mysli také hřiště, výlety do lesa, stopování, vybíjenou nebo dokonce schovávat se a hledat. Dnes?

Sluch našich mladých lidí je vlastně také napjatý, protože zachycuje zvuky přicházející ze všech stran. Bohužel se zdá, že to nejsou jedinečné zvuky dětí, které si hrají, mluví, zvuky přírody, které uklidňují nervový systém. Děti poslouchají především syntetické zvuky z filmů, seriálů, pohádek, rádia, ale také z elektrických jednotek nebo dokonce z hustého provozu. Úplně jiné než v našem dětství, kde kralovalo chichotání, zpěv, výkřiky: „nádoby jsou poraženy” a také spousta dalších, tak odlišných, než slyší naši nejmenší.

Ponese naše společnost tuto odpovědnost?

Richard Louv, autor publikací a novinář, který se zabývá partnerstvím mezi mužem a atributem, naznačuje, že všechny signály, které ti malí v současnosti „díky“ společnosti dostávají, činí celou živou bytost „prakticky vitalizovanou“. Ve skutečnosti zde není žádný prostor pro harmonický a dokonce i pokrok uvedený níže. Některé detekce jsou nepochybně zatížené, což vytváří tlak, a jiné provádějí rozhodně nezískají patřičnou stimulaci potřebnou pro svůj rozvoj.

Smysl pro rovnováhu získává nejméně stimulace na rozdíl od dřívějších let. Malí už nelezou po rostlinách, rozhodně neběhají po různých površích, listí, písku, planetě. Neposkakují, nekutálejí se, neposkytují si tolik stimulů, kolik využívali. Nicméně proč? Protože je to pro naši společnost mnohem jednodušší Děti poslouchají: „neušpiňujte se, protože jsou to úplně nové šaty“, „neblázni, nebo se dokonce zpotíš“, „nepotápěj se, nebo se budeš převrátit“. Kde je tedy vlastně čas na mládí?

Ponese naše společnost tuto odpovědnost?Proč náš tým zbavuje mladé lidi naprosto svobodného jednání a náboženství v jejich potenciálu? Nicméně je to ve skutečnosti pocit rovnováhy, který vám umožňuje udržovat svaly vhodné pro odpočinek i procházky. Díky vlastnímu uzavřenému spojení s ostatními fyzickými jednotkami v těle vám také umožňuje tvořit, prohlížet nebo jen objevovat, což náš tým obvykle provádí, rozhodně neobjevuje.

Když není tělesný systém malého člověka patřičně podporován, dochází často k potížím s pohybem, objevováním nebo pocity. Maminky a tatínkové si mohou myslet, že dělají vše, aby zaručili, že mladý člověk tvoří efektivně. Kromě toho odpočívá doma, má počítač a také knihy, bádá. Bez správné stimulace je však nepochybně neadekvátní, aby tento růst správně pokračoval – jste si toho vědomi?

Co může kontakt s atributem nabídnout našemu týmu?

Co tedy může expozice atributu nabídnout naší společnosti, také procházka v řezivech? Atributy zdokonalují detekce! Pobyt v deštném pralese, na hřišti nebo dokonce na jiném zeleném místě činí naše detekce ostřejšími, ale navíc jich zapíná mnohem více. Zrak se může dívat do dálky, díky čemuž uvolňuje a uvolňuje napjaté svaly. Sluch zažívá zcela přirozené zvuky přívlastku, čich rozpozná mnoho vůní, naši odborníci mohou snadno chodit po celé řadě povrchů a také kontaktovat několik vzorů a textur.

Z toho všeho vyplývá, že detektory spolupracují, vlastně rozhodně nejsou zatížené a mohou si konečně odpočinout.

Atributy Exchange mají v našem týmu výsledek obnovení. Matkou přírodou je ve skutečnosti údajný zcela přírodní vitamín N, který se ve Finsku a také na některých Shetlandských ostrovech doporučuje na předpis znechuceným, jako je procházka po tvrdých lesích. V Jižní Koreji jsou léčivé deštné pralesy aktuální jsou vyráběny, které vám umožňují zmírnit stres. Několik výzkumníků skutečně pozorovalo, že uspořádání spolu s přírodou má pozitivní vliv na náš výkon.

Dojemný atribut, naši odborníci získávají zpět duševní zdraví

V atributu Louv vidí nejen alternativní medicínu, která uvolňuje detekce, ale také způsob, jak pečovat o psychickou pohodu teenagera. V Dánsku vědci ukázali, že z dětí, které se přiblížily přírodě, vyrostli šťastnější dospělí spolu s lepším duševním zdravím, zatímco děti, které rozhodně nevyzrály obklopené přírodou, měly větší pravděpodobnost vzniku duševních poruch.

Dojemný atribut, naši odborníci získávají zpět duševní zdravíAtribut ovlivňuje inovace a také poskytuje spokojenost. V analýze provedené na College of Illinois bylo sledováno, že regiony šetrné k životnímu prostředí mají dobrý výsledek v kreativitě malých dětí, ve vztazích s dospělými a navíc eliminují ukazatele.

Příroda má pozitivní vliv na úroveň přírodních chemikálií. Během pobytu v lese se zvyšuje hladina oxytocinu a dopaminu a snižuje se hladina hormonu stresu a úzkosti, který přímo ovlivňuje naši pohodu.

Atribut Exchange přispívá k našim připojením. Následně studie členů mandarínské rodiny ukazují, že několikaleté děti, které mají kontakt s přírodou, jsou ve skutečnosti méně úzkostné, vykazují mnohem méně známek hyperaktivity a různých dalších komplikací spolu se zvyky a také emočními stavy. Tito mladí lidé jsou ve skutečnosti také lépe připraveni na sociální komunikaci. Atributy snižují známky a příznaky poruchy pozornosti.

Výzkum prováděný na University of Illinois potvrzuje, že také 20minutová výměna atributů každý den je ve skutečnosti rozhodně mnohem účinnější než specializované léky při zmírňování poruch, ke kterým dochází u dětí spolu s poruchou pozornosti, včetně hyperaktivity. Přesně totéž skutečně ověřují výzkumy čínských mladíků.

Atribut snižuje chování i emocionální potíže. Vystavení se přírodě a extrémnímu setkání s vlastnostmi snižuje obavy a úzkost, posiluje stav mysli. Navíc, jak ukazuje vyšetřování provedené v Japonsku, pobyt na hřišti nebo dokonce v lese snižuje míru temperamentu, agresivity, vyčerpání a také úzkosti. Japonci zjistili, že 2 hodiny procházky po mnoho dní stačily k dosažení tohoto výsledku, údajné „psychologické pohody“.