Větší sebevědomí

0

Již dlouho je skutečně známo, že vystavení atributům má vynikající vliv na celkovou pohodu a také duševní pohodu jedince. Vydávají květy, nový vzduch, zvuk vody, zeleň rostlin – to vše ochlazuje, uleví smyslům a také odpočívá. Výzkumná studie ukazuje, že matka příroda je skutečně v blízkosti žen a má na ně blahodárný vliv.

Kari Hennigan z Kalifornského principu transpersonální psychologie provedla výzkumnou studii jedné z dívek ve věku 24 – 55 let. Ukazuje se, že ti, kteří žijí blízko atributu, mají nejen silnější sebehodnotu, ale také lepší sebevědomí. Hraozemi.cz jejich osobního těla. A to z prostého faktu, že mnohem méně podléhají masmédiím, která propagují přehnaně štíhlou postavu a také totální idylický vzhled.

Právě dámy jsou ve skutečnosti obzvláště citlivé na všechny vjemy, které atributy přinášejí. Kromě toho mají další zcela přirozený smysl pro péči a odpovědnost za atmosféru.

Méně starostí

Životní styl metropolitních oblastí může být z dlouhodobého hlediska vyčerpávající. Do značné míry se spoléhá na specialisty, kde jsou ženy zvláště vystaveny obavám, vyčerpání a silným emocionálním stavům. K tomu povinnosti a také každodenní domácí komplikace. Občas se vyplatí vyhnout se shonu metropolitní oblasti, zvuku a strávit pár hodin v lůně atributů. Nedostatek hluku lidí, ke kterým jsou naši odborníci ve skutečnosti využíváni, má úžasný výsledek na naše potrhané nervy.

Naši odborníci se přizpůsobují rytmu atributů. Nádech je nakonec normálnější a hlubší, stejně jako se snižuje srdeční poplatek.

Výměnný charakter minimalizuje úzkost, snižuje napětí a má také pozitivní vliv na naše nervy. Lidský mozek má rád spontánní zájem, když se náš tým nemusí soustředit na určitou položku nebo dokonce úkol, který má splnit. Zeleň navíc minimalizuje množství kortizolu – hormonálního agens úzkosti.

Mnohem více štěstí

Atribut má velmi uklidňující účinek na lidi spolu se stresovými onemocněními nebo dokonce depresí. S jeho pomocí se náš tým touží usmívat častěji a dívat se na planetu ještě příznivěji. Komunikace atributů zvyšuje fyzické povědomí, vezmeme-li v úvahu, že naši odborníci mají mnohem více podnětů, které může naše společnost sledovat, naslouchat a aromatizovat.

Větší sebevědomí

Sluneční světlo a také nový vzduch. Všichni víme, že stromy poskytují kyslík, ale navíc pohlcují škodliviny a také filtrují vzduch. Tím, že jsme jedním z nich, náš tým dýchá uklizeným a čistým nebem. Procházka lesem je fantastickým prostředkem k provzdušnění našeho lidského mozku a celého tělesného systému.

Také 10 chvil na slunci je vlastně optimální a navíc zcela přirozený způsob, jak dodat vitamín D, který má vliv na problém našich kostních tkání i imunity.

Větší kreativita a také energie

Pobyt v přírodě dává našemu lidskému mozku zbytek. Bezchybně se resetuje a vymaže se z extrémního množství informací. Díky tomu se zlepšuje naše schopnost koncentrace, paměť a také intelektuální uvažování. Vystavení se atributům je tak prospěšné navíc, protože využíváme všechny naše pocity. Atraktivní památky, stromy šetrné k životnímu prostředí, modrá obloha, zvuk vln nebo hlasité ptáky jsou vlastnosti, které si dívky ve skutečnosti uvědomují.

Když se naše společnost opravdu cítí ochuzena o odolnost, připravenost se chovat, místo toho, abychom sáhli po dalším šálku kávy, musí náš tým zvolit procházku na hřišti, vytáhnout jezero nebo dokonce odpočívat na louce. Nepochybně sníží naši únavu a dodá sílu, zdokonalí pocity a bude mít dobrý vliv na naše zdraví.

Komunikace s přírodou je skvělým potěšením, ale naši experti se musí naučit čerpat potěšení a také výdrž z něj pocházející. Tak, milé dámy, dovoleno se nehrabat, dovolovat nekomplikovat a dovolovat se rozhodně nesnažit hledat výmluvy, nicméně dovolte se ponořit do přírody!

Nepamatuji si, kdy to začalo, protože rande vůbec nevěnuji pozornost, ale přišlo to přirozeně a zůstalo. Moje něha k přírodě je vyjádřena tím, že jsem s ní sám. Bez davů, hudby, zapnutého telefonu, náležitě duchovně připraveni.

Dřív jsem často říkal, že lidé jsou pro mě kyslík, že je potřebuji každý den, dnes vím, že mě neuklidňují oni, ale kontakt s přírodou. Stárnu, selhal jsem u lidí, mám z něčeho strach nebo se potýkám s nějakou depresivní náladou? Žádná z těchto věcí.