Vzal jsem si radost z kontaktu s atributem z mládí

0

Byl to můj otec, který mě vzal do sousedního lesa na denní aktivitu badmintonu, prozkoumával Krkonoše nebo se plavil na luxusní a postaral se o to, abych určitě nevyrostl jen zdravě, ale také abych měl výměnné atributy.

Pamatuji si, jak se naši odborníci zastavili pokaždé, když náš tým vyšplhal na Śnieżku pod záminkou, že se posílíme hrstkou kostiček hořké lahodné čokolády a zkonzumujeme šálek velmi horkého čaje, ale ve skutečnosti naše společnost žasl nad památkami a také věnoval pozornost němosti, která je v horských pásmech tak zvláštní. Neslyšeli jste zvuk snímků pořízených mobilním telefonem, přesto jste slyšeli hlasité vzdechy vyjadřující uctívání horských pásem.

Vlastně o tom všem mluvím vzhledem k tomu

Každou dovolenou jsme plavili luxusní jachtou, na které naše společnost navíc sídlila. Soukromá jachta musí obsahovat oblečení, jídlo a doplňky potřebné k přežití 2 týdnů na vodě. Ve skutečnosti nebyly žádné telefony, iPady, mobilní televize. Ne vždy si pamatuji, že jsem byl někdy skutečně píchnut nebo reptal na vodu a také na vodu. Ve skutečnosti mám na paměti, že mě táta zavolal na palubu, kdykoli jsem se na chvíli skryl v kokpitu.

Vzhledem k tomu, že zahrada se proměňovala spolu s každým metrem, kterým jsem plaval, a byla neustále úžasná, a opravdu si nepřál, abych všechno přehlížel.

Nasával jsem toto štěstí a potěšení pocházející z přitahování toho nejúžasnějšího z přírody, stejně jako když jsme se před několika lety s manželem rozhodli přestěhovat se z centra financování do zalesněného prostředí poblíž Varšavy, ve v blízkosti vody a také lesů měl náš tým pro naše děti připraveno vyrůstat na místě, kde můžete snadno žasnout nad slunečními paprsky líně prorážejícími rostliny v časných ranních hodinách, poslouchat rozbíjení datla nebo bzučení plynu, pracovat naboso na dvoře nebo dokonce usínat u krbu na terase a zírat na superhvězdy nad hlavou.

Zůstat na místě trochu mimo hektické ulice, bez klaksonů – WWW – a také neklidu řidičů vozidel, školicí program města vnucený velkými společnostmi, mě vlastně vychoval žít trochu pomaleji a také mnohem lépe, spolu s možností naslouchat pozorně sám sobě a také velmi zásadně žít podle svých vlastních pravidel.

Než abych se poflakoval po varšavském Starém Městě nebo se dokonce rozhlížel po obchodních centrech, rozhodnu se pro kolo nebo dokonce motorku a vyrazím k vodě nebo na dvorku naplním kamarády na víno. Jsem rád, že bydlím blízko velké metropolitní oblasti, a přesto tam prostě zajdu, když to skutečně potřebuji.

V naší společnosti je ticho

Ocenil jsem klid a zvláštní důslednost. Změnil jsem své myšlenky na rutinu, která mě každý den provází, když jsem popíjel ranní kávu nebo dokonce večer procházel se svým psem. Uvědomil jsem si, že ve skutečnosti neexistuje žádný požadavek snažit se najít němost, ticho je ve skutečnosti v našem týmu.

Vlastně o tom všem mluvím vzhledem k tomu, že jsem se vlastně jen vrátil z Białogóry, o které se vám tak často zmiňuji. Jen v roce 2015 jsem tam byl vlastně 3 příležitosti a také proto, že mám děti asi 16 příležitostí. Naše společnost jezdí na dovolenou do různých oblastí, ale já musím přijet každý rok, alespoň na chvíli.

V naší společnosti je tichoPouze tam skutečně redukuji, odpočívám, nabíjím své elektrické baterie na dlouhé celé týdny a nasycuji spolu s atributy prostřednictvím 24/7 kontaktu s ním. Zvuk lesa, jeho vlastní kouzlo i vůně, pohled na vřesoviště, rozkvetlé lesní plody a také houby, ohleduplný bílý písek pod nohama, námořní síla modrá obloha spolu s okouzlujícími mraky, obrovský prostor a, co je nejdůležitější, němost. To vše zásobuje smysly, které si odpočinou od přemíry podnětů, které mě každý den pronásledují.

Právě teď věnuji pozornost sobě, svému životnímu stylu i tomu, co se v něm odehrává. Svůj čas poskytuji svým blízkým, využívám ho pro své osobní akce, hodně recenzuji, navíc spím, operuji tak vysoko, jak musím, a tak dále. Jinak je to vlastně v pořádku, skutečně jsem přinesl nějaké výběry, stejně jako nejsem vůbec ve stresu z toho, že prohraju. Cítím se šťastnější, než když jsem se honil a pokoušel se splnit úkoly v kalendáři.

Každý den si užívám momentky, setkání s lidmi, kteří jsou pro mě nezbytní, fráze i gesta, na kterých záleží. Cítím vděčnost za to, co mám, vzhledem k tomu, že uznávám, že malé vteřiny rychle ubíhají, a také nechci naříkat, že jsem je nezažil.

Až donedávna jsem byl hrdý na to, že mám schopnost integrovat několik funkcí a také multitasking je můj hlavní titul. Dnes dostávám naprostou spokojenost z toho, že mohu vypnout, odpočinout si a také se určitě nestarat o zvuk kolem sebe. Zbavil jsem se toho, co jsem nepotřeboval mít, stejně jako jsem si vzal, co jsem potřeboval. Určitě se nejedná o dlouhodobý stav. Stále jsem úplně neskončil s chováním dělat mnoho faktorů současně, ale věděl jsem, že je to vlastně léčka a také je těžké takhle žít v budoucnu.

Léta vlastně hledám harmonii a předpokládám, že jsem ve fázi svého životního stylu, kdy ji nacházím. Odkazuje na naše možnosti, potřebu okamžiku, pozorně naslouchat svému osobnímu tělu, zdát se uvnitř našeho vlastního já. Poté, když ostatní zrychlí, snížím. Zatímco ostatní odpočívají, já pracuji. Každý má svou osobní příležitost i míru. Nikdo by neměl mít vůči nikomu zášť, neměl by nikoho hodnotit, ale stačí odpovědět na otázku: Co preferuji? Jaký výkon v tuto chvíli potřebuji mít nejvíce?