Kontakt s atributy nám dává radost

0

Chlap navzdory přírodě a zvířatům je prostě klidnější, ještě ostražitější a také zdravější. Tato porucha se ve skutečnosti často vyskytuje u jedinců, kteří se starají o svou krajinu nebo rostliny ve svém bydlišti. Atribut vybije opravdu dobrou náladu hormonálními činiteli v nás. Mykobakterie, které žijí ve špíně a navíc se unášejí vzduchem (např. když něco přeženeme, rozejdeme se, krmíme) spolu s dechem, zapojí se do našeho tělesného systému a stimulují náš lidský mozek k produkci serotoninu, tělesného hormonu ve vynikajícím stavu. mysl.

Možná proto lidé rádi fungují na dvoře a manipulují se svými rostlinami. Životní oleje vylučované rostlinami v deštném pralese – domovská stránka, na poli nebo na dvorku fungují srovnatelnou metodou.

Atributy pomáhá znovu získat klid a také sílu

Docela zajímavá výzkumná studie byla provedena v Asii. Japonci jsou vlastně známí svou dlouhověkostí a také tím, že se na ně hledí mezi nejšťastnější národy. Studie odhaluje, že v Japonsku jsou místa, na která se skutečně hledí, aby se stala zdravější a také živější. Určitě tam Orientálové žijí dlouhou dobu, ale zároveň si to naživo užívají a také si toho velmi váží. Účastníkům této studie byly skutečně ukázány obrázky lesa nebo dokonce fotografie třešňových květů. Tyto výzkumné studie ukázaly, že pouhé zkoumání obrazu lesa vyvolalo pocity úlevy, klidu a také rozkvetlé třešně nabízely pocit přidané síly.

  • Je pozoruhodné, že také nemusíte zůstávat na nabízeném místě. Samotný obraz lesa, atributu nebo květů třešní může v naší společnosti vykouzlit specifické pocity. Takže to stojí zahrnout své vlastní já prvky přírody, ale zároveň se k tomu vydat.
  • Jenny Egg zkoumala mozkovou úlohu jedinců, kteří se skutečně procházeli v lese, i těch, kteří se skutečně procházeli po obsazené ulici. Zdálo se, že lidé procházející se v lese byli jistě mnohem uvolněnější, ale zároveň extra soustředění.
  • To našemu týmu odhaluje, že nadměrná stimulace, které si lidé potřebují všimnout v přestimulovaném světě, vytváří vyčerpávající soustředění. Na druhou stranu pobyt v lese, v lůně atributu, dává našemu týmu vědět, že naše firma rozhodně nevyhořela. Náš tým díky tomu odpočívá a také naši odborníci provádějí rozhodně nevyhořeli.

Povaha a aktivita výměny

Kromě kontaktu s přírodou je životně důležitá mimořádná realita chůze a také pohybu Když říkáme „něco podstoupit“ nebo dokonce „něco jsem podstoupil“, znamená to, že jsem se o ní více dozvěděl, zažil, ochočil. Samostatná procházka má tedy pro naši společnost velký význam.

Chůze je vlastně neuvěřitelně důležitá. Náš bipedalismus, který nás odlišuje od různých jiných typů, byl vlastně také takovým základem našeho pokroku. Vzhledem k tomu, že samec závisel na 2 bércích, měl pár volných rukou a také bezplatnou pokožku hlavy, kterou mohl využívat k víře a aktivitě. To se ve skutečnosti stalo naší odlišující funkcí. Jak jdeme, začínáme zažívat i vnímat další.

Povaha a aktivita výměnyChůze je pro naši společnost zcela zásadní, tím více, že v dnešním světě náš tým přepravuje stále větší počet vozidel. Zpřesňují, že naši odborníci zvládají provádět mnohem více faktorů současně, ale mezitím přestáváme sledovat a zaměřovat se na to, co naši společnost ohraničuje. Procházky vytváří v naší společnosti ještě větší pozornost k tomu, co hraničí s naší společností. Snadno se můžeme dívat na svět úplně jinak, než když přemisťujeme motorová vozidla.

Procházky jsou vlastně východiskem z problémů

Pouhé uvedení systému těla do pohybu a také pokrok v naší společnosti zlepšuje jednu věc. Opravdu většinou, když jdou na procházku jedinci, kteří mají nějaký problém, zmíní se, že jim to pomohlo. Že se „setkali s tímto problémem“.

Jděte na procházku, když máte zkušenosti něco plácat.

Když se naše společnost chce podělit o náročné oznámení jednotlivci, naše společnost často řekne „sedni, protože bych ti chtěl říct něco důležitého“. Člověk, který odpočívá, tak nemá jinou možnost reagovat nebo eliminovat tyto těžké aktualizace, protože není v pohybu. A je skutečně velmi důležité, abyste byli schopni se rychle odstranit nebo překonat potíže!

Náš tým tedy musí začít zmiňovat něco jiného, například „Mám v úmyslu vám říct jednu věc, pojďme se tedy projít.” Rozhodně by pro nás bylo vlastně lepší a zdravější, kdyby naše společnost takto reagovala na potíže.

Získejte kousek po kousku

Pokud by tedy náš tým chtěl někomu sdělit něco těžkého nebo pokud by se náš tým chtěl o něco postarat sami, první myšlenkou by mělo být skutečně vybrat si procházku a uklidnit reakci! Díky tomu jistě nejen vlastníme atributy výměny, ale můžeme tyto problémy také „odlišovat“. Extrémně obvykle je to toto „rozdělení“, tato akce, která modifikuje naše emocionální stavy a postoje.

Chůze znamená dávat jednu nohu za druhou.

Přesně tak se náš tým může snadno vypořádat s péčí o problémy. Aspektem je ve skutečnosti rozhodně nemyslet dopředu, nespěchat, přesto dávat jednu botu za druhou. To nám umožňuje postupovat a zároveň být skutečně tady a teď. Díky tomu si naše společnost snadno poradí i s těmi nejnáročnějšími střety. Kousek po kousku.